"Szkolny Mistrz Ortografii" "Wiosenne potyczki z tańcem i piosenką" "Mistrz ortografii" i "Mistrz rachunków" w klasach I-III "Tydzień odkrywców" "Maraton teatralny"

Przedsięwzięcie  innowacyjne "Szkolny Mistrz Ortografii" jest programem nauczania obejmującym kształcenie w klasach IV-VI. Jego ideą jest nabycie przez uczniów umiejętności ortograficznych i ma na celu podniesienie świadomości otrograficznej uczniów, doskonalenie ortografii polskiej i motywowanie uczniów do samodzielnej pracy w tym zakresie. Uczniowie w czasie realizacji tego programu uświadamiają sobie szczególną rolę ortografii i uczą się samodzielnego rozwiązywania problemów ortograficznych. Ewaluacja następuje na bieżąco, na podstawie obserwacji uczniów i podczas omawiania napisanych przez nich sprawdzianów ortograficznych.

Szkolny Mistrz Ortografii - zwycięzca konkursu szkolnego - bierze udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym i walczy o zwycięstwo.

Marysia Sobieraj - Szkolny Mistrz                                Reprezentacja szkoły                                                                         Ortografii w roku szkolnym 2014/2015                           na Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym.                                                                                                                    Z lewej strony Gabrysia Czajka - zdobywczyni III miejsca                                                                                    w środku Paweł Biesaga, z prawej Marysia Sobieraj