Mały Mistrz w klasie II

Z początkiem roku szkolnego 2015/2016 nasza klasa I przystąpiła do ogólnopolskiego programu "Mały Mistrz". Ideą przewodnią programu jest propagowanie aktywnej postawy dzieci. Podczas zajęć, które będą odbywać się przez trzy lata uczniowie będą mieli możliwość zdobyć szereg ważnych umiejętności i zdobyć odznaki: Rowerzysty-Turysty, Gimnastyka-Tancerza, Saneczkarza, Piłkarza, Lekkoatlety, które umieszczą w specjalnej legitymacji. Trzymamy kciuki za naszych Małych Mistrzów!

Zajęcia w ramach programu "Mały MIstrz" są kontynuowane w roku szkolnym 2016/2017 w klasie drugiej.

Link do galerii - kliknij poniższe zdjęcie