"Szkolny Mistrz Ortografii" "Wiosenne potyczki z tańcem i piosenką" "Mistrz ortografii" i "Mistrz rachunków" w klasach I-III "Tydzień odkrywców" "Maraton teatralny"

"Maraton teatralny"

23 kwietnia 2015r. w naszej szkole ruszył . Wszyscy uczniowie klas II-V mają okazję zaprezentować swoje zdolności aktorskie na szkolnej scenie. W czwartek 23 kwietnia wystąpiła klasa II przypominając widzom historię maleńkiej dziewczynki w przedstawieniu "Calineczka". W piątek 24 kwietnia uczniowie klasy III wcielili się w role przeniesionych do innej baśni krasnoludków, którym Zielony Kapturek pomógł wrócić do domu. W poniedziałek 27 kwietnia klasa IV w niezwykle humorystyczny sposób przedstawiła sztukę "Książę szuka żony", a we wtorek 28 kwietnia klasa V w mistrzowski sposób zaprezentowała "Współczesnego Kopciuszka". Wszystkie przedstawienia były z wielkim zainteresowaniem oglądane przez społeczność szkolną, często wywołując salwy śmiechu u widzów. Projekt "Maraton teatralny" był strzałem w dziesiątkę - pozwolił każdemu chętnemu uczniowi spełnić się w roli aktora, widzom dał możliwość relaksu, a opiekunowi kółka teatralnego możliwość odkrycia nowych talentów aktorskich. Przedstawienia poszczególnych klas zostaną zaprezenowane rodzicom podczas spotkań klasowych.

Linki do galerii - kliknij w zdjęcie.

klasa II                                       klasa III                             klasa IV                                klasa V