"Szkolny Mistrz Ortografii" "Wiosenne potyczki z tańcem i piosenką" "Mistrz ortografii" i "Mistrz rachunków" w klasach I-III "Tydzień odkrywców" "Maraton teatralny"

"Wiosenne potyczki z tańcem i piosenką"

Prawie trzydziestu uczestników obchodów święta wiosny 2013r. stawiło czoła "Wiosennym potyczkom z piosenką i tańcem". Talenty dzieci prezentowały się w szerokiej gamie. Były tańce, śpiewy i gra na instrumentach, występy solowe, w duecie i grupowe. Trzeba przyznać, że nasi uczniowie mają bardzo dobre wyczucie artystyczne i wielką odwagę do zaprezentowania własnego dorobku. Młodzi artyści doskonale radzili sobie z tremą. Niektórzy wręcz występowali kilkakrotnie w różnych konkurencjach. Nie było walki o wygraną, była dobra zabawa i możliwość niecodziennej prezentacji na szkolnej scenie. Wygranymi byli wszyscy i tak też się czuli.W nagrodę otrzymali symbolicznego lizaka i co najważniejsze… Indeks Szkolnego Artysty, który daje im pierwszeństwo do występów na szkolnej scenie. Uczestnictwo w imprezie było dowolne, a liczba artystów na scenie sugeruje, iż podobne przedsięwzięcia należy przeprowadzać w kolejnym roku szkolnym aby dać szansę każdemu uczniowi zaprezentowania swoich talentów.

Link do galerii - kliknij zdjęcie